Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671133

Kokk-teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda pisikesse meeskonda juurde võimekaid ja hea huumorisoonega kokk-teenindajaid, kes on väga head suhtlejad ja valmis õppima kiiret köögielu :)

* Retseptide järgi toitude valmistamine ja müümine.

* Köögi korrashoid ja kauba paigutamine.

* klientidega suhtlemine

Ära üldse muretse enda CV pärast, meie hindame tõsist kirge ja tahet! :)

PS otsime pikaajalisemaid töösuhteid

Ootused kandidaadile

* armastus taimetoidu ja köögitöö vastu

* suur suhtlusvajadus toredate klientide ja armsate püsiklientidega

* pinge taluvus kiiretes olukordades! (väga oluline)

* tiimimängija

*loomingulisus

* meeldib puhastada ja koristada :)

Ettevõte pakub

* konkureeriv palk

*sporditoetus

* lõbus ja mugav töökeskkond

* võimalus saada eriti osavaks multi-tasking´us

* sadu rahulolevaid kliente, kes tõsiselt hindavad ja väärtustavad Sinu tööd

* täistööaeg

*(osaline tööaeg)

* paindlik graafik

Tööpakkumise number
#671133

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6.7 - 9 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

Veg Machine on kasvav ja üha populaarsemaks muutuv vegan ettevõte, kellele on väga oluline pakkuda suurepärast maitseelamust ja head teenindust kõigile, kes meid külastavad!
Pakume vegan tänavatoitu Balti Jaama turu toidutänaval ja Tartus, Kaubamaja 3. korrusel.

Vaata rohkem