Kokk-teenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528122

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda pisikesse meeskonda juurde võimekaid kokk-teenindajaid, kes on väga head suhtlejad ja valmis õppima kiiret köögielu :)
* Retseptide järgi toitude valmistamine ja müümine.
* Köögi korrashoid ja kauba paigutamine.
* klientidega suhtlemine

Ootused kandidaadile

* armastus taimetoidu ja köögitöö vastu
* hea suhtlusoskus
* pinge taluvus kiiretes olukordades
* tiimimängija

Ettevõte pakub

* konkureeriv palk
* lõbus ja mugav töökeskkond
* täistööaeg
*(osaline tööaeg)
* paindlik gaafik
* võimalik vahelduseks kaasas käia ka food truckis

Tööpakkumise number
#528122

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2018
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2018

Veg Machine on kasvav ja üha populaarsemaks muutuv vegan ettevõtte, kellele on väga oluline pakkuda suurepärast maitseelamust ja head teenindust kõigile, kes meid külastavad!
Pakume vegan tänavatoitu Balti Jaama turu toidutänaval ja sõidame ringi ka värvilise food truckiga üle Eesti!

Vaata rohkem