Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342669

Kokk-teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubamaja Köögi sortimenti kuuluvate ning menüüs ette nähtud erinevate toitude valmistamine vastavalt retseptuurile.
Toitude valmistamise üle arvestuse pidamine.
Müügisaalis sooja toidu lettidesse paigutamine ja kogu tööpäeva vältel jälgimine, et teenindusletid oleksid täidetud kvaliteetse kaubaga.
Tootmisjuhile ettepanekute tegemine tooraine tellimise ja tellimise sageduse kohta ning uute ideede pakkumine retseptide tegemiseks.
Vajadusel ja võimalusel klientide teenindamine müügisaali sooja toidu letis.

Ootused kandidaadile

Erialane ettevalmistus
Loomingulisus
Hea pingetaluvus
Meeskonnatöö väärtustamine
Korrektsus
Abivalmidus

Eneseteostus- ja arenguvõimalust ühes Eesti suuremas kaubanduskontsernis
Kaasaegset töökeskkonda
Professionaalseid ja toetavaid kolleege

Lisainfo

Tööaeg on graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#342669

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2014
Kuulutus sisestati:
15. mai 2014

Kaubamaja on Eesti jaekaubanduse liider ja suunanäitaja. Kui Sa armastad head toitu, oled kokandushuviline ja omad vastavat erialast ettevalmistust, siis oled Kaubamaja Toidumaailmas oodatud meeskonnakaaslane.

Vaata rohkem