Värsked tööpakkumised

Kokk-teenindaja kiirtoidu valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367501

Tööpakkumise number

367501

Töö kirjeldus

Tartu linnas, Lõunakeskuse kaubanduskeskuses asuv kiirtoidu kohvik LeBus otsib kollektiivi kokk-teenindajat

Kokk -teenindaja

* töö kassaprogrammiga
* köögi ja kohviku saali koristamine ja puhtuse hoidmine
* hamburgerite, wrappide, salatite, snäkkide ja külmade/kuumade jookide valmistamine
* tähelepanu pööramine detailidele

Nõudmised kandidaadile

* eelnev töökogemus teeninduses ja toidu valmistamisel
* oled meeskonnatööle orienteeritud
* head pingetaluvust
* puhtuse ja korra hoidmist töökohal
* võime paindlikult lülituda ühelt tegevuselt teisele,
* iseseisvus,
* meeldiv, viisakas käitumine,
* ausus,
* täpsus,
* korrektsus,

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
Professionaalset meeskonda
Arendavat ja huvitavat tööd
Konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või ametnik või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2015

Astri Buffet OÜ on toitlustusettevõte, mis osutab toitlustusteenuseid Tartu, Narva ja Pärnu linnas asuvates suurimates kaubanduskeskustes.
Meie toidukohtadeks/kaubamärkideks on Kohvik Nobel ja kiirtoitlustuskoht Le Bus Tartus Lõunakeskuses, A´la carte Nobel, Ristorante Astriano, Astri Buffet ja New York Cafe Astri Keskuses Narvas ning Astri Buffet pagari – ja kondiitriäri Fama Keskuses, kus pakume klientidele oma Narva kulinaaria- ja kondiitritsehhi valmistatavat toodangut.
Pärnu Keskuses oleme avanud Astri Bistroo, kus kliente soovime rõõmustada värske salativaliku, pannkookide, kokteilsalatite, wrap-ide ning jogurtijäätise, smuutide ja jäätisekokteilidega, samuti sooja supi, maitsva kohvi- ja kakaovalikuga.