Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #721128

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lõunakeskuses asuvas toitlustuskohas "Melu":
* erinevate toitude valmistamine;
* tooraine ettevalmistustamine;
* erinevate ettevalmistustööde tegemine;
* teenindusleti täitmine ja korrashoid;
* kauba vastuvõtt ja paigutamine;
* inventuurides ja suurpuhastustes osalemine.

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus,
korrektsus,
meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

Kodukokale väljaõpet, koolis ameti omandnule täiendõpet.
Omapere lõunat ja soodustusi,
Sporditoetust kuni 30 €/kuus.

Lisainfo

Töö on vahetustega graafiku alusel

Tööpakkumise number
#721128
Kokk