Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302970

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ahhaa keskuses asuv Newton kohvik otsib oma üksmeelsesse kollektiivi töökat kokka.

Ootused kandidaadile

  • töökogemus või koka haridus
  • oskus töötada meeskonnas
  • sõbralikkus ja abivalmidus
  • hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd pidevalt arenevas firmas
  • väljaõpet
  • meeldivat meeskonda
  • tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#302970

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
27. märts 2013

Dorpat Oü on 2007 aastast tegutsev ettevõte, mille tegevusaladeks on majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuste pakkumine. Käesolevaks ajaks on ettevõte nimetatud valdkondades turuliider nii Tartus kui Lõuna - Eesti regioonis. Dorpat oü on edukas, arenev ettevõte mis on saavutanud tuntuse nii Eestis kui väjaspool.

Vaata rohkem

Kokk