Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622888

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Lõunakeskuses asuv Kohvik Nobel vajab oma meeskonda andekat ja kohusetundliku kokka.

* toidu valmistamine vastavalt tellimustele retseptide järgi
* töö organiseerimine
* köögis puhtuse hoidmine
* tähelepanu pööramine detailidele
* töö vahetustega ja graafiku alusel

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
* Erialane haridus ja/või eelnev töökogemus kokana
* Meeskonnatöö oskus
* Hea pingetaluvus
* Sul on positiivne ellusuhtumine ning oled kohusetundlik ja aus

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
- Nooruslikku ja toetavat meeskonda
- Motivatsioonipakett
- Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Lisainfo:
53002382

Tööpakkumise number
#622888

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5.4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

Astri Buffet OÜ on toitlustusettevõte, mis osutab toitlustusteenuseid Tartus ja Narvas asuvates suurimates kaubanduskeskustes.
Meie toidukohtadeks/kaubamärkideks on Kohvik Nobel ja kiirtoitlustuskoht Le Bus Tartus Lõunakeskuses, A´la carte Nobel ja Astri Buffet Astri Keskuses Narvas ning Astri Buffet pagari – ja kondiitriäri Fama Keskuses, kus pakume klientidele oma Narva kulinaaria- ja kondiitritsehhi valmistatavat toodangut.

Vaata rohkem

Kokk