Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432844

Tööpakkumise number

432844

Töö kirjeldus

Tartu Lõunakeskuses asuv Kohvik Nobel vajab oma toredasse meeskonda positiivset ja töökat kokka.

Töö näeb ette:
- toidu valmistamistamist vastavalt tellimustele ja retseptide järgi
- töö organiseerimist
- puhtuse ja korra hoidmist köögis
- tähelepanu pööramist detailidele
- tööaeg on vahetustega ja graafiku alusel

Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on:
- erialane haridus ja vähemalt aastane töökogemus kokana
- oskus meeskonnatööks
- hea pingetaluvus
- iseseisvus

Siis anna endast märku!

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
Professionaalset meeskonda
Arendavat ja huvitavat tööd
Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Lisainfo:
53002382

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. august 2016
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2016

Astri Buffet OÜ on toitlustusettevõte, mis osutab toitlustusteenuseid Tartu, Narva ja Pärnu linnas asuvates suurimates kaubanduskeskustes.
Meie toidukohtadeks/kaubamärkideks on Kohvik Nobel ja kiirtoitlustuskoht Le Bus Tartus Lõunakeskuses, A´la carte Nobel, Ristorante Astriano, Astri Buffet ja New York Cafe Astri Keskuses Narvas ning Astri Buffet pagari – ja kondiitriäri Fama Keskuses, kus pakume klientidele oma Narva kulinaaria- ja kondiitritsehhi valmistatavat toodangut.
Pärnu Keskuses oleme avanud Astri Bistroo.