Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 533336

Tööpakkumise number

533336

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda KOKKA ja ABIKOKKA juunis 2018 avatavasse Nõmme üksusesse, mille põhiülesandeks on kliendile väljaspool kodu üldhooldusteenuse osutamine. Teenuse üheks oluliseks komponendiks on kvaliteetse ja täisväärtusliku toidu pakkumine.
Keskuse eesmärk on toetada vananemist sel viisil, et tagatud on eaka kehaline, vaimne ja sotsiaalne heaolu.

Töö kirjeldus:
- toiduvalmistamine suurearvulisele klientuurile 3 korda päevas;
- menüüde koostamine (s.h erimenüü);
- toiduvalmistamise tehnoloogia järgimise tagamine;
- toidu valmistamisel külm- ja kuumtöötlemise nõuetest kinnipidamine;
- köögis töö organiseerimine;
- tooraine vajaduse, kvaliteedi ja säilivuse jälgimine ja vastutamine;
- köögi enesekontrollisüsteemi ja ruumide korrashoiu eest vastutamine.

Nõudmised kandidaadile

- omad varasemat töökogemust koka ametikohal;
- oled kohusetundlik;
- pead oluliseks meeskonnatööd;
- sul on soov ja tahe pakkuda klientidele maitsvat ja täisväärtuslikku toitu;

Kasuks tuleb:
- arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
- kaasaegset töökeskkonda;
- võimalust töötada arenevas ettevõttes;
- graafiku alusel töötamist.

Lisainfo:
CV palume saata AS Viru Haiglale (personal at viruhaigla.ee) või läbi CV keskuse hiljemalt 15. juuniks 2018. a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2018

Viru Haigla AS on endise AS Tapa Haigla õigusjärglane. Viru Haigla AS osutab tervishoiuteenuseid Tapal ning hoolekandeteenuseid Harjumaal, Lääne-Virumaa ning Ida-Virumaal.
Tapal asub ambulatoorne ja statsionaarne tervishoiuteenuseid pakkuv üksus ning eakate kodu. Erihoolekandeteenust pakume Kohtla-Järvel.
Viru Haigla AS koosseisu kuulub ka AS Karell Kiirabi, kes osutab tervishoiuteenust eluohtliku haigestumise, vigastuse või mürgistuse korral. AS Karell Kiirabi teeninduspiirkond on Harjumaa, Lääne- ja Ida-Virumaa.
Viimased paar aastat on olnud Tapalt alguse saanud Viru Haiglale kiire laienemise ja arengu aeg, tuues tervisevaldkonnas Eestis turule uue ja põneva tegija.
Juunis 2018 avatakse uus üksus Nõmmel.