Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621116

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse meeskonda lõunapakkumiste ja a la carte kokka, kes armastaks oma tööd, peaks lugu heast toidust ja oskaks teha tööd iseseisvalt ja hoolega. Töökoht asuks kesklinnas Viktus Kohvikus, Toompuiestee 4.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame sinult:
* vastavat väljaõpet
* eelnevat kogemust
* iseseisvat töötamise oskust
* võimet planeerida ette oma tööaega
* töökoha puhtuse tagamist

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
* täiskohaga tööaega graafiku alusel: E-R pikk ja lühike päev
* valmisolek tegema tööd aegajalt ka nädalavahetustel - eelneval kokkuleppel
* hoolivat, rahulikku ja tugevat meeskonda seljataga
* meeskondlike koosviibisi väljaspool tööaega
* lõunasööki ja kohvi ettevõtte kulul
* lisakoolituse võimalust

Tööpakkumise number
#621116

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1070 - 1180 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019

Viktus Kohvikud & Catering on toitlustamise teenust pakkunud juba 13 aastat. Meie meeskonna pühendumist kroonivad mitmed tunnustused ja auhinnad. Omame 2 toitlustusasutust ja pakume täismahus cateringteenust alustades kohvipausidest lõpetades piduliku vastuvõtuni välja. Aastatega oleme leidnud lojaalseid sõpru, kes hindavad meie professionaalset teenindust ja tähistavad oma elu suursündmuseid ikka ja jälle meie maitsvate roogadega. Tänaseks päevaks on meil kaks kohvikut: Viktus Kohvik aadressil Toompuiestee 4 ja Viktus Kohvik Kotka aadressil Kotka 12.

Vaata rohkem

You are applying to:
Kokk