Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278346

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitude valmistamine ja serveerimine vastavalt menüüle
Ettevalmistustööde tegemine
Peakoka abistamine

Ootused kandidaadile

Sul on erialane haridus (või haridus omandamisel)
Sa tunned huvi toidu ja sellega seonduva vastu
Sa oled hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks
Sa oled hea kohanemis- ja õppimisvõimega ning Sul on soov areneda

Ettevõte pakub

Võimalust osaleda uue kohviku loomisel
Olla osa kokkuhoidvast meeskonnast
Saada uusi kogemusi ja oskusi
Häid töötingimusi ja sõbralikku töökeskkonda

Lisainfo

Töötasu: kokkuleppel
Asukoht: Tallinna vanalinn
Kandideerimise tähtaeg: 13.07.2012
Lisainfo: telefonil 52 77507

Tööpakkumise number
#278346
Kokk