Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549800

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Linnamuuseumi filiaal Neitsitorni muuseumkohvik eksponeerib keskaegse Tallinna kahte tähtsat eluvaldkonda, toidukultuuri ja sõjandust. 14. sajandi tornist on museaalsete elementide ja kaasaegse eesti disaini sünergias kujundatud ainulaadne kohvik-restoran, kus lisaks maitsvatele roogadele saab sein-aknast ja kaitsekäikudelt nautida suurepärast vaadet Tallinna vanalinnale ning Taani Kuninga aeda.

Töökoht: Neitsitorni muuseumkohvik, Lühike jalg 9a, Tallinn

Tööülesanded: roogade valmistamine vastavalt retseptuurile ja menüü tellimustele.

Tööaeg: täistööaeg graafiku alusel

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus (võib olla omandamisel)
  • loomingulisus ja initsiatiivikus
  • hea meeskonnatöö oskus
  • eesti keele oskus tööks vajalikul määral

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd huvitavas töökeskkonnas
  • toetavat, kogenud meeskonda
  • eneseteostamise võimalust
  • tööd tunnitasu alusel

Lisainformatsioon:
Kohvik avatud T-P kell 11.00 - 17.30
Kontaktisik personalijuht Elen Tisler
Lisainfo telefonil 615 5196
Koduleht http://www.linnamuuseum.ee/neitsitorn/

Tööpakkumise number
#549800

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2018
Kuulutus sisestati:
6. august 2018

Vaata rohkem

Kokk