Tööpakkumise number

601810

Töö kirjeldus

* Restoran KADRIORUS, Poska 19a
www.mantel-korsten.ee
* Ettevalmistuste tegemine
* Töökoha korrashoid ja puhtus
* Hoolimine oma meeskonnast ja olles ise hea meeskonnaliige.
* Restoran on avatud: teisipäev - laupäev 12.00-23.00

Nõudmised kandidaadile

Soov hästi süüa teha.

* Töökohta heas ja toredas ja üksteisest hoolivas meeskonnas
* Töökohta konkurentsivõimelises restoranis
* Konkurentsivõimeline palk
* Tööd graafiku alusel.
* Ametlik palk

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2019
Soovin kandideerida

Kokk

RESTORAN MANTEL JA KORSTEN

Mantel ja Korsten - armas väike roheline puumajake Kadriorus, punase katuse ja uhke mantelkorstnaga - on kogupere restoran. Pakume ausa ja lihtsa toiduga autorikööki, kus kodune ja võõramaine tooraine moodustavad harmoonilise terviku.
Kui sinus on kogemusi, tahet, rõõmu ja julgust, siis ootame sind meie perekonda!

Avan ettevõtte profiili