Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548891

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

A la carte serveerimine ja ettevalmistuste tegemine kuumas köögis
Сервировка a la carte и приготовления на горячей кухне.

Ootused kandidaadile

Suur huvi kokanduse vastu.
Oskad töötada puhtalt ning oma tööposti eest hoolitseda. Sul on a la carte restorani töökogemus.
Oled avatud ja positiivne inimene, kes tahab liituda toreda meeskonnaga!

Большой интерес к кулинарии и развитию.
Умеешь работать чисто и быстро.
Имеешь опыт работы в ресторане типа а ля карт.

www.kolmsibulat.eu

Töökohta heas ja toredas ja üksteisest hoolivas meeskonnas.
Tugevat erialast arenemise võimalust igale kokale.
Distsipliineeritud ja lõbus meeskond.
Töötamine graafiku alusel.
Предлогаем возможность развития для каждого повара.
Дисциплинированая и весёлая команда.
Работа на основании графика.

Tööpakkumise number
#548891

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2018
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Kolm Sibulat on pererestoran Pelgulinnas.
Meie eesmärk on olla ja pakkuda lihtsat, maitsvat ja arusaadavat toitu ning teeninduses lähtume sellest,
et see oleks kiire, professionaalne, sõbralik ja lihtne. Hindame oma külastajaid kõrgelt ning soovime nende
heaolu eest hoolitseda parimal viisil!

Vaata rohkem

Kokk