Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236134

Tööpakkumise number

236134

Töö kirjeldus

külma ja sooja toidu ning a'la carte roogade valmistamine

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus
• eelnev töökogemus nii külmas kui soojas köögis
• soovitavalt a'la carte toitude valmistamise kogemus
• puhtusearmastus, hoolivus oma töö ja valmistatava toidu suhtes
• hea suhtlemisoskus, ausus, vastutustunne, täpsus, orienteeritus meeskonnatööle

Ettevõte pakub

• tööd stabiilses ettevõttes
• kaasaegseid töötingimusi
• erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
• sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. september 2011
Kuulutus sisestati:
12. august 2011

Hotell Dzingel asub 15-minutilise sõidu kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks,
konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada
360 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud elava muusikaga. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning
äripäevadel ka päevabuffeed.