Kokk
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516886

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- söökide valmistamine
- ettevalmistuste tegemine
- kauba tellimine
- menüü koostamine
Vahetused on "pikk ja lühike" süsteemis

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus
- pingetaluvus
- puhtuse pidamine
- kohusetundlikkus
- eestikeele oskus
- sõbralikkus ja rõõmsameelsus
- tahe oma tööd teha

Ettevõte pakub

- konkureerivat palka
- meeldivat meeskonda
- pikk ja lühike graafik
- kindel ja pikaajaline töösuhe

Tööpakkumise number
#516886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2018

Drink Bar & Grill on üks suurima õllevalikuga pubisid terves Eestis! Meil on valikus üle 200 erineva õlle, millest umbes pooled on eesti käsitööõlled. Veel on meil eraldi belgia õllede nurk, kus on omakorda müügil üle 100 erineva belgia ja hollandi õlut. Kokkuvõttes armastame me õlut ja tahame pakkuda inimestele häid elamusi, head õlut ja head toitu!

Vaata rohkem

Kokk