Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237617

Tööpakkumise number

237617

Töö kirjeldus

Koka töö

Nõudmised kandidaadile

Peaks olema kogemus kiireks tööks köögis
Hea organiseerimis oskus, kuna töötad üksi aga oled ka osa kollektiivist.
Teadmised rahvusvahelisest toidust tulevad kasuks

Ettevõte pakub

Hea töökeskkond
Sõbralik kollektiiv
Hea palk
Võimalus õppida uusi söögitegemise oskusi ja juhtida köögi tööd

Lisainfo

Tööle on võimalik asuda kohe kui osutud valituks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2011
Kuulutus sisestati:
25. august 2011

“Drink Bar & Grill otsib kokka! Toimekas vanalinna pubi. Pakume hea kvaliteediga pubi toitu! Kui Sa soovid ühineda meie sõbraliku kollektiiviga ja Sul on oskused, et meie toidu traditsioone jätkata- siis me kindlasti soovime Sinuga suhelda.!