Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279174

Tööpakkumise number

279174

Töö kirjeldus

• toidu valmistamine, köögi korrashoid, kaupade väljapanek
• kaupade vastuvõtu abistamine
• klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine avatud köögis
• köögi töö organiseerimine ja korrashoid
• meeskonna abistamine
• menüü koostamine, täiendamine ja arendamine
• osalemine uute ja olemasolevate toodete väljatöötamisel ja täiendamisel
• toidu komplekteerimine
• tooraine ettevalmistus
• tootearendus

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus
• hea maitse
• pingetaluvus
• hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
• professionaalsus ja töötahe
• puhtus ja korrektsus
• arenemisvõimelisus ja ausus
• eelnev töökogemus
• eesti ja vene keele oskus
• kliendisõbralikkus ja koostöövalmidus
• loov suhtumine oma töösse
• meeskonnatööle orienteeritus

Kui sa ei ole veel enda jaoks leidnud keskkonda ja inimesi, kes tooksid esile parima Sinus ja sa tahad oma karjääris teha midagi tõeliselt
märkimisväärset, siis oled sa see, keda otsime. Omalt poolt pakume sulle firmasiseseid arenemisvõimalusi, aga samuti:

• häid töötingimusi ja mõnusat töökeskkonda
• huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
• kaasaaegseid töötingimusi
• konkurentsivõimelist tasu
• stabiilset ja püsivat tööd (graafiku alusel)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. august 2012
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2012

Oleme kiiresti kasvav ja arenev toitlustuskett, mille toitlustuskohad asuvad erinevates suurtes Tallinna Järve, Kristiine, Rocca al Mare
kaubanduskeskustes ja Rakvere Põhjakeskuses. Firma pideva laienemise tõttu otsime enda meeskonda uusi tublisid töötajaid. Pakume karjääri
tegemise võimalusi pühendunud ja professionaalsetele tegijatele.