Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566838

Tööpakkumise number

566838

Töö kirjeldus

Väike kodune restoran otsib oma perre lisajõudu.
Sinu peamisteks tööülesanneteks on a'la carte eelroogade ja magustoitude valmistamine, ettevalmistuste- ja väljapanekute tegemine.

Nõudmised kandidaadile

Meisterlik noa- ja tooraine käsitlemise oskus.
Hea maitsemeel ja suur kirg fantastiliste toitude valmistamise vastu.
Kasuks tuleb eelnev kogemus ja erialane haridus.
Tore oleks kui suhelda saaks Eesti keeles.

Pakume pikaajalist töösuhet mugavas ja valguseküllases kaasaegses köögis.
Tööaeg 5 päeva nädalas, teisipäevast laupäevani.
Kokkuhoidev efektiivne meeskond
Võimalus kaasa mõelda järjepidevale menüü uuendamisele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
12. november 2018
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1500 EUR kuus

Anno on väike ja hubane kodurestoran, milles on ainult 22 istekohta. Meie kirg on süüa ja juua hästi ning heameelega jagame seda elamust ka teiega. Pakume peamiselt Euroopa kööki, mis on valmistatud suures osas kohalikust toorainest ning vürtsitatud meie peakokk Anna tujudega. Ulatusliku veinikaardi eest hoolitseb meie sommeljee Erno.