Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361739

Tööpakkumise number

361739

Töö kirjeldus

Tööd saab lõunasöögi-kokk 0,5 tööajaga
Igapäevaseks tööks on lõunatoitude/päevapraadide valmistamine
Valmistada tuleb 5-6 erinevat praadi ja 2 erineta suppi, kogused varieeruvad
Menüü koostamine
Köögi korrashoid
Enesekontrolliplaani järgimine
Kauba tellimine kööki
jms

NB! Töö on 0,5 kohale ehk graafikuga 1 nädal tööl ja 1 nädal vaba või 2 nädalat tööl ja 2 nädalat vaba (PS! nädalavahetused üldjuhul vabad). Vahetuspäev võib kokkuleppel olla mistahes nädalapäev.

Nõudmised kandidaadile

Oled meile sobilik, kui:
*oled loov ja iseseisev
*armastad toitu ja toidu valmistamist
*sul on tahtmine tööd teha
*oled hoolas ja puhas
*omad kogemust lõunatoitude valmistamisel

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:
*mõnusat meeskonda
*E-R tööpäevi (L-P üldjuhul vabad)
*tööpäeva pikkust 8 tundi
*korralikku ja stabiilset palka
*võimalust areneda
*töökohta kesklinnas (parkimis võimalus)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
6. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
7. november 2014

AG Service OÜ on Tallinna kesklinnas tegutsev ettevõte, mis haldab kolme lõunasöögikohvikut (Pärnu mnt 104, Pärnu mnt 146 ja Tatari 56) ning pakub erinevaid catering lahendusi.

AG Kohvikutes pakume lõunasööke ning võimalust tähistada ka erinevaid sündmusi.
AG Cafe teeb igapäevaselt tööd, et täiendada oma menüüd ja koostada veel paremaid pakkumisi.
Tööpäevadel pakume kohvikus vähemalt kahte erinevat päevasuppi ning vähemalt kolme erinevat päevapraadi. Päevapraadide serveerimisel juhindume tervislikkuse põhimõttest. Loomulikult on menüüs ka nö korraliku Eesti töömehe lõunatoite.