Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300288

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aruandlus
kalkulatsioonide tegemine
kaupade tellimine
köögi töö organiseerimine ja korrashoid
menüüde koostamine
toidu valmistamine

Ootused kandidaadile

ausus
eelnev töökogemus
hea maitse
kohusetundlikkus
professionaalsus
puhtus
toitlustusalane haridus
valmisolek pikkadeks, pingelisteks tööpäevadeks

Ettevõte pakub

arenguvõimalusi
kaasaegset töökeskkonda
meeldivat kollektiivi
vastutusrikast tööd
võimalust töötada arenevas ettevõttes

Lisainfo

Tegemist on suurköögiga. Töökoht on Räägu tn. 49. Tööaeg on 8.00-16.00 või 14.00-22.00

Tööpakkumise number
#300288

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. märts 2013
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2013

OÜ Adiantro alustas oma tegevust toitlustusvaldkonnas 1996.aastal. Algusaastatel oli ettevõtte peamiseks suunaks riigiasutuste sh. koolimajade toitlustamine. Suurenev nõudlus ja positiivne tagasiside klientide poolt pani aluse üha uute söögikohtade avamisele. Paikse tegevuse kõrvalt hakati tarnima sööki ka väljapoole oma ruume. Tegevusest on tänaseks, nimetatud valdkonnas välja kujunenud üks tuntumaid kaubamärke- Menu Catering.
Tänasel päeval annab firma tööd põhikohaga kokku 18-le töötajale

Vaata rohkem

Kokk