Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531875

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kesklinnas asuvasse hotelli koka ametkohale tublit töötajat.
Sinu ülesanneteks:

- toidu valmistamine kirglikult ja kiiresti vastavalt retseptile;
- õigeaegne toidu ettevalmistamine;
- oma töökeskkonna ja töövahendite korrashoidmine;
- igapäevase plaani täitmine.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas;
- sul on kirg toiduvalmistamise vastu;
- sul on kiired käed ja kiire mõistus;
- oled loov ja valmis uuendusteks;
- hoolid päriselt külastajatest ja töökaaslastest;
- tunned enesekontrolli.

- vaheldusrikast tööd ja meeldejäävat töökogemust kogu eluks;
- tööalast arengut ja väljakutseid;
- kõrgel tasemel koolitusi;
- tähtajatu töölepingut.

Tööpakkumise number
#531875

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. mai 2018
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2018

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist ning otsevärbamist ehituse, tööstuse ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ - 2015.aastal ka Tallinnas.

Vaata rohkem

Kokk