Värsked tööpakkumised

Kokk - suvehooajaks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378527

Tööpakkumise number

378527

Töö kirjeldus

Kuursaali uus ja ambitsioonikas menüü otsib suveks elluviijaid .
Sina , kes sa tunned, et sul on olemas kirg toidu valmistamise vastu ja sulle meeldib kokata , siis ootame sind oma suvisesse meeskonda .
Töögraafik näeb välja orienteeruvalt : 2x hommikune vahetust, 2x õhtune vahetus, 2 vaba . Vahetuse pikkus 8-10 h .

Lisaks eelnevale ,
Kui sa:
Oled kohusetundlik
armastad head toitu
Soovid suvel teha TÖÖD
Armastad väljakutseid
Talud hästi pinget
Oled valmis töötama ka nädalavahetuseti

....siis ära mitte mingil juhul jäta kandideerimata !

Nõudmised kandidaadile

vähemalt 18 -aastane
avatud ning positiine eluhoiak
Pingetaluvus
Valmisolek töötada nädalavahetuseti
Ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Lisaks eelnevale pakume :
osalist kui ka täistööaega ( 90 h / 168 h )
Ühtehoidvat meeskonda
Karastatud vaimu ja füüsist
Väga korralikku tunnipalka
Heale tegijale võimalust jätakata tööd ka sügisel osalise tööajaga ( 128 h )

Lisainfo

Kui tunned, et tahaksid olla üks meist, siis saada oma CV juba täna , vastame kõikidele kandidaatidele personaalselt !

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
29. mai 2015
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2015
Brutopalk:
Alates 5.00 €/t

Pärnu Kuursaali värvikas ajalugu algab aastast 1893 (ürikutest saadud infole toetudes) ning on olnud rahva seas armastatud õllejoomise ja ajaveetmise koht.

Rohkem kui saja aasta jooksul on hoonet kasutatud või ka kasutamata jäetud mitmetel otstarvetel ja põhjustel - siin on pidutsenud jõukad supelsaksad ja tavalised linnakodanikud, siin on muusikat teinud legendaarne Raimond Valgre ja tantsu keerutanud tööst kange seljaga kolhoosirahvas, siin on viie kopika eest lastele multifilme näidatud ja viie rubla eest puhkajatele vene tippnäitlejaid demonstreeritud.

Kuid aastat 2003 nimetatakse edaspidi kuursaali taassünni aastaks - 12.juunil avati siin Eesti suurim kõrts!