Värsked tööpakkumised

Kokk (Stockmann Daily Special)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362600

Tööpakkumise number

362600

Töö kirjeldus

Hommikusöögi ning suppide valmistamine

Nõudmised kandidaadile

kokaharidus või varasem töökogemus kokana vähemalt 2-aastat;
eesti keele oskus suhtlustasemel;
kiirus, puhtus, kohusetundlikkus;
meeskonnatööoskus.

Ettevõte pakub

sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi;
arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises organisatsioonis;
konkurentsivõimelist töötasu;
ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Asukoht:
Stockmann Daily Special (Liivalaia 53, Tallinn)
Tööaeg: vahetustega lühike ja pikk nädal 07:30 - 18:00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
18. november 2014

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS üle 400 inimese ning pakume oma teenust 70 erineval aadressil üle Eesti.