2023-08-23 14:48:55

Kokk

Mia Glamping OÜ
Kuni 15 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime andekat kokka, kes valmistab Mia Köögi kohaliku menüü toite ja kes suudab majandada köögi praktilist poolt.

Töökoht on suveks - 24. mai - 31. august 2024 hooajalises Mia Glämpingus Orissaares, Saaremaal.

Kasuks tuleb ettevõtlik meelestus. Kohustuste hulka kuuluvad toidu valmistamine, ettevalmistavad tööd, korrashoid ja puhastamine, laojäägi jälgimine ja kuluefektiivne inventuuri majandamine.

Ootused kandidaadile

  • 6+ aastat kogemust kokana (eelistatavalt Eesti toite valmistavas toidukohas)
  • Väga hea eesti keele oskus ja hea inglise keele oskus

Mia Glämping on mereäärne glämping-kuurort Orissaares, Saaremaal. Mia Glämping avas esmakordselt uksed 2023. suvel ja 2024. paistab tulevat väga põnev teine hooaeg. Mia Glämping on peresõbralik puhkekoht, kus on palju ruumi nii õues kui sees tegutseda ja koos aega veeta. Meil on kaks restorani kioskit - üks India toidule ja teine kohalikule Eesti toidule. Kioskid on ümber ehitatud merekonteineritest ja paiknevad mõnusalt õues, ümbritsetud värskest õhust ja päikesepaistest.

Pakume:

  • Tasuta majutus
  • Tasuta söögikorrad
  • Mõnus keskkond
  • Kuni 15 EUR tunnis kvalifitseeritud ja motiveeritud kokale