KOKK (Rocca Al Mare Da Vinci)
Tööpakkumise number #803856

GELATO ITALIANO OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda lahedat kokka, kes soovib pakkuda parimaid maitseelamusi meie klientidele, kes on kärme ja kohusetundlik, kes õpib õhust ja kellega võib luurele minna ning kel on tahe maailma läbi toidukultuuri paremaks muuta!

Ootused kandidaadile

OOTAME JUST SIND, KES SA OLED:

  • Kiire ja positiivse ellusuhtumisega;
  • Õpihimuline ja kokakunsti fänn;
  • Eelneva kogemusega köögitöös;
  • Meeskonnamängija, aus ja kohusetundlik;
  • Tahad õppida ja areneda;
  • Väga hea pingetaluvusega;

Ettevõte pakub

TULE KOHE, SEST PAKUME SULLE:

  • Täiskohaga stabiilset ja pikaajalist töökohta;
  • Graafikuga tööd (pikk-lühike nädal);
  • Palk alates 1639 eurot (bruto) + lisaboonust;
  • Terviseprogramme erinevates spordiklubides;
  • Põhjalikku väljaõpet;
  • Hõrke lõunasööke - jah, tasuta lõunad on olemas :)
  • Ühisüritusi;
  • Positiivset ja sõbralikku töökeskkonda;
  • Soodustusi kõikides Da Vincides;
  • Teadmiste ja arengu kasvades ka suuremat palganumbrit;

Kui tunned ennast kuulutuses ära, siis saada oma CV meile.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Tööpakkumise number
#803856

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
päev tagasi
Підходить і для українців
KOKK Literaat Restod OÜ
Alates 9 €/tunnis
UUS
päev tagasi
KOKK Literaat Restod OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
ПОВАР DAS Group OÜ
6 p. tagasi
ПОВАР DAS Group OÜ • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
KOKK LA PRIMA PIZZA GONSIORI RAAC Capital OÜ
1600 - 2000 €/kuus
3 p. tagasi
KOKK LA PRIMA PIZZA GONSIORI RAAC Capital OÜ • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
OTSIME TUBLIT KOKKA! (SOLARISE TOKUMARU) Falcon Japan OÜ
4 p. tagasi
OTSIME TUBLIT KOKKA! (SOLARISE TOKUMARU) Falcon Japan OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1 UUS
23 tundi tagasi
KÖÖGI VAHETUSEVANEM JA GRILLMEISTER OÜ Paleton/ Argentiina restoran
1700 - 2400 €/kuus
1 UUS
KÖÖGI VAHETUSEVANEM JA GRILLMEISTER OÜ Paleton/ Argentiina restoran • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki