Kokk restoranis Chedi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 538209

Tööpakkumise number

538209

Töö kirjeldus

Tallinna Vanalinnas asuv tunnustatud Aasia restoran Chedi otsib oma meeskonda kokka.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult:
- huvi toitlustusmaailma vastu
- puhtust ja korrektsust
- kiirust ja pingetaluvust
- positiivset ellusuhtumist
- koostöövalmidust
- eesti ja inglise keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
- väljaõpet
- huvitavat töökogemust tänapäevases ja tunnustatud Aasia köögis Malaisiast pärit peakoka käe all.
- sõbralikku ja professionaalset meeskonda
- vahetustega tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
30. mai 2018

Ajaloo ja traditsioonideta ei eksisteeriks tänast päeva, milles me loome homset. Chedi on modernne käsitlus Aasia toidukultuurist. Meie asukoht Tallinna vanalinnas on sümboolne kummardus elavale ajaloole ja pidevalt muutuvale elule.
Koos olemine ja roogade jagamine on sügavalt aasiapärane traditsioon. Võimalus ühiselt nautida on see, mida me Chedis pakume.

Sparkling Groupi kuulub märkimisväärne osa Eesti mainekatest
restoranidest nagu La Bottega, Mon Repos, Chedi, Tchaikovsky, Ore, Ö ja
Kaks Kokka.