Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390136

Tööpakkumise number

390136

Töö kirjeldus

Kokk kavandab, korraldab, valmistab ja kuumtöötleb toite toiduretseptide alusel või peakoka juhendamisel, on kiire ja organiseerimisvõimeline, positiivse hoiakuga, omab erialast haridust või töökogemust.
Töökoht asub Põlva Kaubamaja kohvikus, tööaeg graafiku alusel kella 6-st 17-ni.
Kokk töötab peakoka alluvuses kaheksaliikmelises meeskonnas.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
• erialast haridust
• armastust toidu valmistamise vastu
• häid kokandusalaseid teadmisi
• sõbralikku ning avatud suhtlemist
• kohusetundlikkust ja head stressitaluvust
Kasuks tuleb veel eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
vastutusrikast ja stabiilset töösuhet kaasaegses töökeskkonnas
täistööaega
konkurentsivõimelist töötasu
koolitusi
meeldivat töökollektiivi, ühisüritusi, sportimisvõimalusi

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. august 2015
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2015

Põlva Tarbijate Ühistu on 1932. aastal asutatud jaekaubandusettevõte. Kuulume ETK süsteemi omades 31 kauplust Põlva- ja Tartumaal, lisaks toitlustusettevõtteid Põlvas ja Räpinas.