Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362273

Tööpakkumise number

362273

Töö kirjeldus

Meie koka peamisteks tööülesanneteks on maitsvate toitude valmistamine, ettevalmistuste tegemine, vajalike tellimuste tegemine, kulude jälgimine ja menüüde koostamisel kaasa löömine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui oled asjatundlik, algatusvõimeline, usaldusväärne ja sinu kireks on toidu valmistamine. Omad erialseid teadmisi kokandusest.

Pakume sulle vaheldusrikast tööd, toetavat meeskonda, tööd graafiku alusel ja võimalust arendada ning rakendada oma oskusi.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2014
Kuulutus sisestati:
13. november 2014

MMG Ravikeskused ühendab endas Keila lähedal Harjumaal asuva Benita majutus- ja tervishoiuteenuste keskuse ning Wasa hotelli ja taastusravi Pärnus.
Mõlemas keskuses pakume toetavat taastusravi ja tervise paranemist soodustavaid raviprotseduure, samuti rehabilitatsiooniteenust.
Majade mugav ja hubane majutus loob klientide jaoks koduse meeleolu.
Usume, et tervis algab ennekõike hoolimisest.

Wasa visiooniks on saada klientide poolt eelistatuimaks taastusravikeskuseks Eestis ja piiriüleselt.

Oma igapäevases töös on missiooniks pakkuda kvaliteetset teenust ning personaalset teenindust.