Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304844

Kokk

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kohvik-restoran Passion cafe pakub tööd kohusetundlikule, korrektsele ja teotahtelisele kokale.
Koka töökohustuseks on kalkulatsioonidele vastavalt toitude valmistamine ja väljastamine. Ettevalmistuste tegemine.
Päevapakkumiste väljatöötamine.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus, eelnev töökogemus, hea pingetaluvus, ausus, kiirus.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd meeldivas kollektiivis.

Tööpakkumise number
#304844

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2013

CVKeskus.ee klient

Kohvik-restoran Pärnu südalinnas.
Pakume rikkalikku A La Cart´e menüüd, toitlustame gruppe,
katame laua igaks sündmuseks ja tähtpäevaks.

Vaata rohkem

Kokk