Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 463639

Tööpakkumise number

463639

Töö kirjeldus

Pärnu Keskuses paiknev Kohvik Astri Bistroo otsib oma toredasse meeskonda positiivset/töökat Kokka ja Klienditeenindajat.

Koka töö näeb ette:
- toidu valmistamistamist vastavalt tellimustele retseptide järgi
- töö organiseerimist
- puhtuse ja korra hoidmist köögis
- tähelepanu pööramist detailidele
- tööaeg on vahetustega ja graafiku alusel

Klienditeenindaja töö näeb ette:
- klientide kiire ja viisakas teenindamine
- puhtuse ja korra hoidmist töökohal ja saalis

Nõudmised kandidaadile

Kui oled:
- aus ja kohusetundlik
- arenemisvõimeline
- valmis meeskonnatööks
- kliendisõbralik
- hea pingetaluvusega

Siis anna endast märku!

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
Rõõmsat ja toetavat meeskonda
Arendavat ja huvitavat tööd
Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Lisainfo:
53002382

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
10. märts 2017

Astri Buffet OÜ on toitlustusettevõte, mis osutab toitlustusteenuseid Tartu, Narva ja Pärnu linnas asuvates suurimates kaubanduskeskustes.
Meie toidukohtadeks/kaubamärkideks on Pärnu Keskuses Astri Bistroo. Tartus Lõunakeskuses Kohvik Nobel ja kiirtoitlustuskoht Le Bus. A´la carte Nobel, Astri Buffet ja New York Cafe Astri Keskuses Narvas ning Astri Buffet pagari – ja kondiitriäri Fama Keskuses, kus pakume klientidele oma Narva kulinaaria- ja kondiitritsehhi valmistatavat toodangut.