Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359578

Tööpakkumise number

359578

Töö kirjeldus

Vastavalt oskustele ja võimetele pakume tööd hommikusöögikokale, a la carte kokale ja kokkade vahetuse vanemale. Peamine tööülesanne on väljatöötatud menüü alusel toidu valmistamine. Vahetuse vanemale lisanduvad menüü väljatöötamine koos peakokaga, töötajate juhendamine ning tooraine kontroll ja tellimine. Oluline on meeskonnatööoskus, pingetaluvus ja sõbralikkus.

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus
• hea eesti keele oskus
• arvutikasutamise oskus
• eelnev erialane töökogemus

Ettevõte pakub

Lisaks töötasule
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd,
• kaasaegseid töötingimusi,
• tööalast koolitus
Meie meeskonna liikmena saad Sa osa ka mitmetest lisahüvedest ning osaleda traditsioonilistel ühisüritustel.

Lisainfo

Hotellis töötades tuleb arvestada, et vahel tuleb töötada ka puhkepäevadel ja riiklikel pühadel.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2014

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev majutusettevõte Pärnus. Alates 2007. aastast on 187-toalisele hotellile omistatud neli tärni. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda meie külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale.
Meie hotelli peakokk Lauri Erm on pikaajalise töökogemusega Strand SPA & Konverentsihotellis ning töötajate poolt tunnustatud juhina ja kolleegina. Laurit on korduvalt parimaks kolleegiks valitud. Sul on võimalus Lauri meeskonda tööle kandideerida.