Värsked tööpakkumised

Kokk-parameedik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 561956

Tööpakkumise number

561956

Firma nimi peidetud KOKK-PARAMEEDIK

Töö kirjeldus

SINU TÖÖÜLESANDED
• Toitlustad laevameeskonda, koostad toitlustusaruandeid ja abistad vanemkokka;
• Vastutad hügieeni eest ja koolitad laevameeskonda;
• Osaled sadamas ja merel laeva vahiteenistuses ning vajadusel teistes laevas tehtavates töödes.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SINULT
• Läbitud ajateenistust ja laitmatut tausta;
• Eesti keele oskust vähemalt B2 tasemel, inglise keele oskust suhtlustasandil;
• Koka erialast kutsekeskharidust;
• Suurepärast suhtlemis- ja väljendusoskust, head sportlikku vormi ja tugevat tervist.

KASUKS TULEB: eelnevalt läbitud parameediku väljaõpe.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME
• 35 päeva põhipuhkust aastas, mida on võimalus välja võtta nii suvel kui ka talvel;
• Stabiilset ja kindlat sissetulekut 1150 eur/bruto ning märkimisväärseid lisatasusid õppustelt;
• Tasuta arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist;
• Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne);
• Usaldusväärset ja kindlat töösuhet;
• Arenguvõimalusi, erialast täiendõpet ja koolitusi;
• Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda;
• Huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
• Välisriikide külastamise võimalust, mis annab uusi tutvusi, häid mälestusi ja väärt kogemusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2018
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2018

Merevägi osaleb aktiivselt NATO riikide vahelises koostöös, olles meie liitlaste ja partnerite hulgas tunnustatud miinitõrje asjatundja. Teenistus mereväe laevadel annab võimaluse külastada erinevaid sihtkohti üle maailma, töötada koos teiste riikide mereväelastega ning osaleda õppustel ja harjutustel, mis aitavad mereteid maailmasõjaaegsetest lõhkekehadest ohutumaks muuta.