Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803305

Kokk (Paldiski)

CVKeskus.ee klient
Paldiski
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevasetl vastavalt ette antud menüüle toidu valmistamine.

Ootused kandidaadile

TULE TIIMI, KUI
Sul on erialane väljaõpe või oled varem kokana töötanud
Sul on tahe teha tööd meie sõbralikus köögimeeskonnas.
Tööandja eeldab konkursi võitjalt vaktsineerimist COVID-19 vastu, mis vajadusel on tagatud tööandja poolt..

Ettevõte pakub

MEIEGA SAAD
Stabiilse sissetuleku
Vajadusel organiseerime transpordi tööle ja tagasi
Paindliku töögraafiku (Pikk/lühike nädal)
35 päeva põhipuhkust
Sporditoetust 100 eurot kvartalis

Tööpakkumise number
#803305

Info

Asukoht:
Paldiski
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. august 2022
Kuulutus sisestati:
3. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem