Kokk (Mustamäe Elamus Spa)
Tööpakkumise number #734453

Mustamäe Spa OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Armastad kokkamist ja toidu valmistamine toob naeratuse näole?

Sinu tööülesanneteks on:

  • Toitude valmistamine etteantud menüü alusel
  • Köögi korrashoid
  • Kauba vastuvõtmine ja ladustamine
  • Kauba ja toorainete kuupäevade jälgimine

Ootused kandidaadile

Oled väga oodatud,kui:

  • Sul on kiire õppimisvõime
  • Oled aus, korrektne ja kohusetundlik
  • Tuled toime kiirete ja pingeliste olukordadega
  • Meeskonna tunne on Sinu jaoks oluline - märkad ja julged ulatada abikäe oma kolleegidele
  • Valdad eesti keelt
  • Oskad luua süsteeme, et töö sujuks paremini ja kiiremini
  • Omad kehtivat tervisetõendit ja oled läbinud toiduhügieeni koolituse

Ettevõte pakub

  • Vajaliku väljaõpet kohapeal

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

  • Võimalust treenida ja nautida spaa mõnusid E-N tasuta, lisaks tarbida majas pakutavaid teenuseid omatöötaja soodustustega

  • Motiveerivat boonussüsteemi

  • Tööd paindliku graafiku alusel

Tööpakkumise number
#734453

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. november 2021
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2021
Kokk (Mustamäe Elamus Spa) Kokk (Mustamäe Elamus Spa)

Oleme Eesti esimene Elamus Spa ja asume Mustamäel, Akadeemia tee 30. Meie eesmärk on viia külalised emotsioonide reisile ja seda kodust kaugele lendamata. Meie juures leiab endale tegevust nii pisike kui ka juba kogenenud aardekütt. Valida on 21 erilahendusega sauna vahel, aega võib veeta põnevas lastealas, raamatut lugeda täiskasvanute spaas või keha ja vaimu jahutada mõnusas kohvikualas. Meie jaoks ei ole oluline, kas väljas paistab päike või tuiskab tormine tuul, sest seiklejad on meile külla alati oodatud.
Oled valmis looma enda muinasjuttu, mida lastele ja lastelastele rääkida?

Vaata rohkem