Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305590

Kokk

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine vastavalt tellimustele, menüüle ja retseptuurile.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus kokana, kokkupuude nii gruppide kui ka a la carte klientidega. Pakutud töökoht sobib Sulle, kui talud pinget, oled aus ja Sulle meeldib töötada kollektiivis.

Kaasaegset töökeskkonda, meeldivat töökollektiivi, sobilikku graafikut, kohapeal elamise võimalust., motiveerivat palgasüsteemi.

Tööpakkumise number
#305590

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. mai 2013
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2013

AS Swedest Motel Group põhitegevus on turistide majutamine ja toitlustamine Roosta Konverentsi- ja Puhkekeskuses. Roosta Puhkekeskus on Loode-Eesti rannikul paiknev majutusettevõte, mis lisaks majutusele ja toitlustamisele pakub konverentsiteenust ja vaba aja veetmise võimalusi asutustele ja
eraisikutele nii Eestist kui ka piiri tagant.

Vaata rohkem

Kokk