Kokk
Tööpakkumise number #803814

Kokk

Töö kirjeldus

Kui sulle meeldib valmistada maitseelamusi, siis see tööpakkumine on Sulle. Otsime Palmse mõisa kokkasid!

Töö kirjeldus:

  • Toidu valmistamine
  • Kasutatavate köögiseadmete ja töövahendite ohutu kasutamine
  • Töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus on kasuks

  • Oled kohusetundlik ja korrektne

  • Oled õppimisvõimeline ning meeskonnatööle suunatud

  • Valdad suhtlustasandil eesti keelt

  • Pinge- ja stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalust köögis
  • Täistööaega
  • Hoolivat meeskonda
  • Võimalust kaasa rääkida töögraafiku kujundamisel
  • Avatud olemist Sinu uutele ideedele ja ettepanekutele

Kandideeri, ootame just Sind!

Tööpakkumise number
#803814

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
päev tagasi
KOKK LAAGRI KOOLI DAILY KÖÖKI! BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS
UUS
päev tagasi
KOKK LAAGRI KOOLI DAILY KÖÖKI! BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS • Harjumaa
Harjumaa
UUS
7 tundi tagasi
Підходить і для українців
MUST PUUDEL OTSIB SUUREPÄRAST KOKKA Must Puudel
1600 - 2000 €/kuus
UUS
MUST PUUDEL OTSIB SUUREPÄRAST KOKKA Must Puudel • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
KONDIITER KARIMA ELVA OÜ
3 p. tagasi
KONDIITER KARIMA ELVA OÜ • Tartumaa
Tartumaa
UUS
5 tundi tagasi
KOKK (VÕRU MAKSIKÖÖK) Võru Tarbijate Ühistu
UUS
KOKK (VÕRU MAKSIKÖÖK) Võru Tarbijate Ühistu • Võrumaa
Võrumaa
UUS
päev tagasi
TEENINDAJA (HAANJA KAUPLUS) Võru Tarbijate Ühistu
UUS
päev tagasi