https://www.cvkeskus.ee/197084

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197084

Kokk-kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitude valmistamine, toitude serveerimine, kondiitri- ja pagaritoodete valmistamine, kaupade tellimine.


Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus
  • Eelnev töökogemus kondiitrina
  • Eelnev töökogemus bistroo kokana
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Ausus, täpsus, kohusetundlikus


Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd, sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töötingimusi.


Lisainfo

Töö aeg E-R 7.00 - 15.00


Tööpakkumise number
#197084
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kokk-kondiiter
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!