Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340378

Kokk (Kehra)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Igapäevane toidu valmistamine,
  • köögi töö organiseerimine ja korrashoid
  • peolaudade ettevalmistamine
  • Uute toitude väljavõtmine

Ootused kandidaadile

  • algatusvõime
  • ausus
  • energilisus
  • hea pingetaluvus
  • kohusetundlikkus
  • korrektsus
  • meeskonnatööle orienteeritus
  • positiivne ellusuhtumine
  • Puhtus
  • Eelnev töökogemus on soovituslik mitte kohustuslik

Ettevõte pakub

  • tööd sõbralikus kollektiivis
  • vastutusrikast tööd
  • Koolitusvõimalusi
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Paindlikut töögraafikut

Tööpakkumise number
#340378

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. mai 2014
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2014

Kehra populaarseim pubi "Sohvik" otsib enda meeskonda noort ja tegusat KOKK'a. Sohvik on spordipubi, kus saab nautida meeldivat seltskonda ja sporti otse spordisaalist kui teleritelt. Meid hinnatakse kiire, meeldiva ja kvaliteetse teeninduse ning maitsvate toitude poolest!
Tööd saab Kokk:
Kokalt eeldame positiivset ellusuhtumist, nooruslikkust ja töötahet. Töö sisu on igapäevane toiduvalmistamine, kaupade tellimine, peolaudade ettevalmistamine jne. Sohviku kollektiiv on nooruslik ja meeldiv.

Vaata rohkem