Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #706177

Kokk Jüri teenindusjaamas

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kokad töötavad rõõmuga, sest:

  • kokkamine on elu;
  • Terminali menüü sünnib koosloomes;
  • klientide väga hea tagasiside maitsvale toidule paitab meeli;
  • toimekas päev hoiab vormis, sajad praed päevas on reaalsus;
  • meil on kindel töö, toetavad kolleegid ning peresõbralik ettevõte;
  • meile on kütus ja toit VIP hinnaga.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kui oled sarnaselt meie kokkadega:

  • omad varasemat töökogemust restoranis/suurköögis;
  • oled kiire, tähelepanelik ning mõtled tegevustele ette;
  • oled loov lahenduste leidja ning usud, et meeskonnas peitub jõud;
  • puhtus ja korrektsus on sulle eluviis.

Oleme hooliv ning peresõbralik ettevõte. Tööle sõidu kompenseerime.

Hea töö eest saab korralikku tasu.

Tööpakkumise number
#706177

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
26. mai 2021

Terminal on kütuse jae- ja hulgimüüja ning kuulub 100% eesti kapitalile. Oleme ainulaadsemaid ettevõtteid Eesti kütuseturul – omame kõiki tarneahela lülisid alates kütusetsisternide ja -tankerite sisenemisest Eestisse ning lõpetades vedelkütuse toimetamisega lõpptarbija autopaaki - oleme Eesti Kütusepank.

Meie 13 teenindusjaama on tuntud sõbralike teenindajate, kvaliteetse kütuse, suurepärase kohvi ning maitsvate toitude poolest.

Oleme Eesti Vabariigi aastatepikkune partner riiklike vedelkütusereservide hoiustamisel. Kärkna vetelkütuseterminal on Eesti siseturul üks suuremaid ja Lõuna-Eesti regioonis ainulaadne - mahutipargi kogumahutavus on 60 000 m³.

Vaata rohkem