Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554518

Kokk-juhendaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Haapsalu
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1150 €/kuus
Kuulutus sisestati: 6. september 2018
Kuulutus aegub:19. september 2018

Töö kirjeldus

* koolilõuna valmistamine ja väljastamine koos õpilastega
* peolaudade menüü koostamine ja toitude valmistamine
* köögi töö planeerimine ja juhendamine

Ootused kandidaadile

* sul on töökogemus kokana ja toidutegemine on Sinu kirg
* soovid oma kogemusi õpilastega jagada
* omad valmidust pidevaks enesetäienduseks ja meeskonnatööks
* oled positiivse ellusuhtumisega, oskad tegutseda iseseisvalt ja julged vastutada

Ettevõte pakub

* töökeskkonda kaasaegse sisustusega köögis
* stabiilset töökohta pidevalt arenevas kutsekoolis
* pedagoogiliste oskuste arendamist ja koolitusi
* pikka suvepuhkust ja toetavaid kaastöötajaid

Tööpakkumise number
#554518

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. september 2018
Kuulutus sisestati:
6. september 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem