KOKK-JUHATAJA KERNU PÕHIKOOLI DAILY SÖÖKLASSE
Tööpakkumise number #814159

9

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Korraldada, planeerida ja juhtida köögitööd;
Maitsva toidu valmistamine vastavalt menüüle ja retseptile;
Inventuuride läbiviimine;
Eelarve koostamine;
Kaupade tellimine;
Saatedokumentide vormistamine

Ootused kandidaadile

Eelteadmised ja praktika toiudu käitlemiseks/valmistamiseks (kokana töötamise kogemus);
Arvuti kasutamose oskus;
Eesti keele oskus suhtlemise tasandil;
Korrektne kellaegadest kinni pidamine.

Pakume Sulle võimalust teha põnevat tööd toitlustussektoris,
peresõbralikku tööaega esmaspäevast reedeni 06:00-14:30,
arenemisvõimalust ettevõtte siseselt,
täiendavat tervisekindlustust või soodustusi sportimiseks,
soodsat omapere toitlustust,
stabiilset konkurentsivõimelist töötasu.
mugava asukohaga kaasaegset töökeskkonda ja -tingimusi.

Tööpakkumise number
#814159

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
19. september 2022
KOKK-JUHATAJA KERNU PÕHIKOOLI DAILY SÖÖKLASSE KOKK-JUHATAJA KERNU PÕHIKOOLI DAILY SÖÖKLASSE

Baltic Restaurants Estonia AS

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
KOKK TALLINK SPA & CONFERENCE HOTELLI Tallink Grupp AS
KOKK TALLINK SPA & CONFERENCE HOTELLI Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
ABIKOKK Fitit OÜ
5 päeva jäänud
ABIKOKK Fitit OÜ • Harjumaa
Harjumaa
KOKK Compass Group FS Estonia Oü
1200 - 1250 €/kuus
KOKK Compass Group FS Estonia Oü • Tallinn
Tallinn
KOKK Rahvusooper Estonia
KOKK Rahvusooper Estonia • Tallinn
Tallinn
A LA CARTE KOKK RESTORAN 'ROOF' HOTELL L'EMBITU
1400 - 1600 €/kuus
4 päeva jäänud
A LA CARTE KOKK RESTORAN 'ROOF' HOTELL L'EMBITU • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki