Kokk ja Abikokk VIP2

FASTEREN OÜ

Tööpakkumise number

601601

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi täistööajaga kokka/abikokka.

Nõudmised kandidaadile

Kokk/Abikokk peaks olema aktiivne, töökas, kohusetundlik ning õppimis- ja arenemisvõimeline.
Kindlasti on vajalik hea pingetaluvus. Vajalik oleks ka mõningane inglise keele oskus. Kasuks tuleb eriharidus või eelnev töökogemus.

Pakume sõbralikku kollektiivi, võimalust töötada graafiku alusel, millega kaasneb paindlik tööaeg. Pakume konkurentsivõimelist palka, mis motiveeriks tööd
tegema.

Lisainfo

Soovitav oleks cv saata koos pildiga.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 850 kuni 1500 EUR kuus
Soovin kandideerida

Kokk ja Abikokk

FASTEREN OÜ

La Dolce Vita on tõeline Itaalia paik Tartu südames, mis avati 2003. aastal. Omanikeks on itaallased, kes pakuvad Teile autentset Itaalia gulinaariat.

Avan ettevõtte profiili