Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304808

Kokk (hotelli)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine ning serveerimine hotelli a'la carte restoranis.

Ootused kandidaadile

  • omad erialast kutsetunnistust
  • omad erialast praktikat
  • oled kiire õppija ning hea pingetaluvusega
  • valdad heal tasemel eesti keelt (kasuks tuleb inglise keele oskus)
  • oled hea meeskonna liige

Ettevõte pakub

  • parimat töökogemust peakoka Andrus Laaniste käe all
  • stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#304808

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. mai 2013
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2013

AS Tallink Grupi hotelliketti kuuluvad Tallink City Hotel, Tallink Spa&Conference Hotel, Tallink Express Hotel, Pirita TOP SPA Hotell Tallinnas ning Tallink Hotel Riga Lätis.
Tänaseks on Tallinki eesmärk pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallink Spa & Conference Hotel´i restoran Nero on hea näide sellest, et hotellirestorani menüü võib tavapärasest ja harjumuslikust julgem ja eksperimenteerivam olla.

Peakokk Andrus Laaniste ootab oma meeskonda tubli ja töötahet täis kokka.

Vaata rohkem