Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673857

Kokk

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Keila, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus sisestati: 27. oktoober 2020
Kuulutus aegub:25. november 2020

Töö kirjeldus

Keila ajaloolises jaamahoones asuv kohvik Kegel otsib oma töökasse kollektiivi hakkajat ja kohusetundlikut kokka.

Sinu tööks oleks:

  • päevapakkumiste valmistamine
  • vastavalt tellimustele toitude valmistamine ( a la carte )
  • toitude nõuetekohane serveerimine
  • peolaudade ja cateringi valmistamine
  • köögi töö organiseerimine, tooraine kvaliteedikontroll, tellimuste tegemine

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus kokana
  • hea organiseerimisvõime

Kasuks tuleb:

  • pingetaluvus
  • positiivne mõttelaad

  • töökohta hea ligipääsetavusega kohas (rongi- ja bussipeatused vahetus läheduses, auto parkimine tasuta)

  • ruumikat värskelt renoveeritud kööki

  • võimalust osaleda menüüde koostamise protsessis

Tööpakkumise number
#673857

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

Asume Keilas, vana raudteejaama hoones, Jaama 1a. Pakume lõunasööke, A la Carte menüüd, kondiitritooteid. Lisaks pakume peolaudade korraldamist nii meie ruumides kui ka catering teenust kliendi poolt valitud kohas. Katame Teile laua igaks sündmuseks.

Vaata rohkem

Kokk