Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #658432

PAKUME TÖÖD KOKALE

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aegviidu restoran Vana Waksal otsib oma meeskonda
KOKKA

Põhiliseks tööülesandeks on peakoka abistamine.

Võimalik õppida ja kogemusi saada üle kahekümneaasta töökogemusega Iirimaalt pärit peakoka juhendamisel.

Ootused kandidaadile

Ootame sind meie meeskonda, kui:

- kui oled eelnevalt töödanud kokana
- valdad inglise keelt vabalt
- talud täpsust, puhtust,
- oled kiire õppija
- soovid õppida parimatelt parimat

Ettevõte pakub

Pakume:

-vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- väljaõpet meie restorani PEAKOKALT
- tööle vastavat töötasu
- meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
ootame sind meie meeskonda.
Kirjuta endast ja saada oma cv
sobivate kandidaatidega võtame ühendust!

Tööpakkumise number
#658432

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. august 2020
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2020

Our Head Chef Kevin Purcell  is  from Ireland ,he has over 25+ years of Head chef experience, bringing his own style of cooking to Aegviidu. From fresh homemade Irish Brown Bread’s, fresh soups & sauces.      Sourcing fresh local products to your tables for you pleasure, along with homemade desserts.Restaurant can accommodate up to   60+  people.

The
interior is a step back to the original style of 1870 Aegviidu train station  where all
original features have remained. A cup of coffee with home maid Irish Apple Crumble or Relax in the bar with a glass of house wine in the evening, or a nice pint of Guinness, let our friendly staff serve you something nice from our
menu. Food
is our Passion & we serve up a range of Classic favorites with a modern
twist. Whether you feel like nibbling on something small or having a full
hearty meal. There is something to suite you all.

Vaata rohkem