Kokk
Tööpakkumise number #832817

Kokk

1
GMP Grupp AS
Haapsalu

Töö kirjeldus

Haapsalu promenaadil asuv Villa Friedheim otsib  kohvik-restorani Von Gernet suvehooajaks kokkasid. Sul on võimalus anda oma panus kaasaegse ja uuendusliku söögikoha suurepärase toidu valmisel. Kui oled töökas, positiivne, innukas, oled valmis ellu viima uusi ideid, oskad panustada köögi toimimisse kiirelt ja efektiivselt, siis saada palun oma CV.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus kokana;
  • kohusetundlikkus, ausus, täpsus, positiivsus;
  • soovi õppida ning areneda koos meiega.

Ettevõte pakub

  • arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • kaasaegseid töötingimusi uues köögis, meeldivat töökeskkonda;
  • võimalust omi ideid rakendada;
  • motiveerivat töötasu;
  • majutusvõimalust.

Lisainfo

Töö tegemise periood mai-september.

Tööpakkumise number
#832817

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
Підходить і для українців
ABIKOKK GMP Grupp AS
1
ABIKOKK GMP Grupp AS • Haapsalu
Haapsalu
3 näd. tagasi
KOKK LaSpa Group OÜ
KOKK LaSpa Group OÜ • Harjumaa
Harjumaa
VIP 2
KOKK COMLINK OÜ
2
KOKK COMLINK OÜ • Harjumaa
Keila
KOKK LAAGRI KOOLI DAILY KÖÖKI! BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS
KOKK LAAGRI KOOLI DAILY KÖÖKI! BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS • Harjumaa
Laagri
VIP 5
VANEMKOKK CUCE-CAMP OÜ
2000 - 2200 €/kuus
5
VANEMKOKK CUCE-CAMP OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Kokk
Kokk