Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #419702

Kokk

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Promenaadi Hotel otsib oma meeskonda täistöökohaga kokka aastaringselt või suvehooajaks.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus.
Eelnev erialane töökogemus.
Sul on kirg kokkamise vastu.
Arvutikasutamise oskus.
Isikuomadustelt aus, tubli meeskonna tegija, initsiatiivikas, kiire taibuga.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
Tööle väärilist palka.
Tööalast koolitust ja kutse võistlustel osalemist.
Sõbraliku töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#419702

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2016
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kokk