Värsked tööpakkumised

Kokk / Chef / Повар

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 617258

Tööpakkumise number

617258

Töö kirjeldus

ettevalmistuste tegemine
a la carte roogade valmistamine
pitsataigna ja pitsade valmistamine
päevalõunate ja grupitoitude valmistamine
töökoha-, seadmete- ja töövahendite korrashoid
vajadusel kauba vastuvõtt ja kontroll

Nõudmised kandidaadile

kokandusalane eriharidus
töökogemus kokana
kiire õppimisvõime
kiirus, täpsus, ausus, kohusetundlikus
valmisolek töötada nädalavahetustel ja riiklikel pühadel

Kasuks tuleb:
kehtiv tunnistus 6-tunnise hügieenikoolituse läbimise kohta
varasem töökogemus hotelli restoranis

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
püsivat ja vaheldusrikast tööd
hotelliketisiseid soodustusi

Lisainfo

La Cucina köök pakub oma klientidele lisaks hommiku-, lõuna- ja õhtusöökidele ka konverentside kohvipause, gruppide toitlustamist ja eraüritusi (sünnipäevad, pulmad, firmapeod). Otsime oma meeskonda kokka, kes oskaks läbi kvaliteetse söögivalmistamise tagada klientide rahulolu ja restorani hea maine. Meie meeskond on töökas ja sõbralik ning muutustele avatud.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
8. september 2019

Restorani süda on selle köök. Seepärast on meie nimi ka La Cucina, mis tähendab Itaalia keeles just kööki, mis meie juures on kõigile avatud.
Pakume klassikalisi Itaalia toite ning Napoli stiilis pitsasid.