KOKK (Carmen Catering)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #809113

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma tiimi toredaid ja tegusaid kokkasid, kes teeks oma tööd innu ja hoolega.

PS: Võimalus töötada ka enda valitud päevadel tööampsuna põhitöö kõrvalt.See kuulutus on ka hobikokkadele, kes tahaksid näha suurköögi toimetamisi ja neis ise kaasa lüüa.

Ootused kandidaadile

Väga hea toidutegemise oskus;

Töökogemus kokana;

Hea suhtlemisoskus;

Hea pingetaluvus;

Rõõmsameelsus;

Eesti ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka;

Võimalust toitu valmistada Eesti kõige suurematel ja vastutusrikkamatel üritustel;

Võimalust areneda;

Võimalust arendada ennast väga erinavate ürituste toidu valmistamisel (Bankett, Buffee, Grill)

Tööpakkumise number
#809113